Expresné otváranie dverí

Len Bratislava a okolie prípadne podľa dohody.

Vykonávame núdzové otváranie dverí domov, bytov, kancelárií. Žiadny zámok nie je pre nás prekážkou. Zabuchnuté dvere Bratislava. Otváranie dverí bez kľúča.

Pri núdzovom otváraní dverí, kladieme veľký dôraz na profesionalitu. Snažíme sa dvere otvoriť bez poškodenia zámku dverí alebo iných súčastí ako sú zárubne, bezpečnostné kovanie a podobne.

Našim cieľom je otvoriť dvere tak aby ďalšie investície zákazníka po núdzovom otvorení dverí, boli takmer nulové. Určite nie je problém zabuchnuté dvere vyraziť, ale s istotou dôjde k nejakému poškodeniu či už dverí, zárubní, alebo zadlabávacieho zámku a to nehovoriac o zamknutých dverách, alebo viacbodových bezpečnostných dverách.

Preto používame profesionálne nástroje pre otváranie dverí a zámkov.

Ak sa dostanete do komplikovanej životnej situácie ohľadom uzamykacej techniky, môžete ju vyriešiť veľmi jednoducho, zavolajte na náš servisný telefón.

Nebudeme Vám sľubovať nemožné, ale to, čo Vám sľúbiť môžeme, robíme radi, väčšinou rýchlo a ohľaduplne voči Vášmu majetku a konieckoncov aj k Vašej peňaženke.

Služby

- otváranie zabuchnutých dverí

- otváranie zamknutých dverí

- výmeny FAB pri strate kľúčov

- opravy dverí


Volajte: 0905 613 942

Otváracie hodiny: 6:00 – 21:00 (pondelok až nedeľa vrátane sviatkov a voľných dní)

Otváranie dverí Bratislava.

Otváranie dverí Bratislava Ružinov. Rača, Dúbravka, Devínska nová Ves, Nové mesto, Staré mesto, Devín, Rusovce, Petržalka....

Otváranie dverí rýchlo a kvalitne od profesionálov. Sezam otvor sa.